REKRUTACJA

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą naszego Przedszkola. Telefonicznie poinformujemy Państwa o wolnych miejscach. Aby umówić się na spotkanie podczas którego przybliżymy Państwu ofertę naszego przedszkola prosimy o wcześniejszy kontakt:

tel. 519 519 022.

Zapraszamy!

Karta zapisu dziecka na rok szkolny 2022/2023 do pobrania:

Format PDF

Format DOCX (Office)

Wypełniony formularz należy dostarczyć do przedszkola.

Godziny pracy przedszkola 7:00 - 17:00.

Każde dziecko jest inne - adaptacja dostosowywana jest indywidualnie do potrzeb dziecka. Spotkanie adaptacyjne dla nowych przedszkolaków rozpoczynających rok od września odbywa się w sierpniu. Przypominamy o również o zgłoszeniu chęci kontynuacji edukacji przedszkolnej w następnym roku dzieci uczęszczających do przedszkola obecnie, w celu rezerwacji miejsca.

ZAPISY NA WAKACJE 2022

Prowadzimy zapisy na okres wakacyjny dla naszych przedszkolaków oraz tych rozpoczynających rok od września. Rozpoczęcie zajęć wakacyjnych - od poniedziałku 04.07.2022 - 31.08.2022. Podczas wakacji przedszkole organizuje autorski program zajęć. Zapewniamy codzienne ciekawe zajęcia dydaktyczne, tygodnie tematyczne oraz wiele zajęć dodatkowych, m.in.: zajęcia z j. angielskiego, zajęcia kulinarne „W Kuchcikowie”, zajęcia ogrodnicze „W Malowniczym Ogrodzie”, zajęcia muzyczne, etnograficzne, sportowe i wiele innych. Wszystkie zajęcia odbywają się w grupach podzielonych wiekowo. Dwutygodniowa przerwa wakacyjna zaplanowana jest w dniach 25.07.2022 r. - 05.08.2022 r.

ZAPRASZAMY!